Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Trøndelag

Trøndelag

Postadresse: Trøndelag fylkeskommune v/DKS, Postboks 2567, 7735 Steinkjer

Besøksadresse: Fylkets Hus, Erling Skakkesgate 14 (i Trondheim), Fylkets Hus, Seilmakergata 2 (i Steinkjer), 7725 Steinkjer

Telefon: 74 17 40 00

E-post:dks@trondelagfylke.no

Kontaktperson:Trøndelag fylkeskommune er operatør for Den kulturelle skolesekken i regionen på oppdrag fra staten v/Kulturtanken. Les mer på kulturtanken.no 

Antall hendelser: 493

Velg dato / Periode
Mars
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
9
1
2
3
4
5
6
7
10
8
9
10
11
12
13
14
11
15
16
17
18
19
20
21
12
22
23
24
25
26
27
28
13
29
30
31
1
2
3
4
Tirsdag 2. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Skatval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 11:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Hovin skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Kolvereid skole30 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dette er del to av en to-delt turné.



  • 11:30 - 13:30
    Kolvereid skole30 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45Avlyst
  • 11:00 - 11:45Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Rekonstruksjon UtøyaFilm
  • Varighet: film 93 min, ettersnakk 30 – 60 min
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Melhus videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:20
    Melhus videregående skole88 deltakere: 2he, 2id, 2kem, 2ss, 2sta, 2stb

    Auditorium på skolen. Skolen justerer selv antallet etter smittesituasjonen i mars.

  • 12:15 - 14:35
    Melhus videregående skole88 deltakere: 2he, 2id, 2kem, 2ss, 2sta, 2stb

    Auditorium på skolen. Skolen justerer selv antallet etter smittesituasjonen i mars.

Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Ytterøy skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10Avlyst
  • 10:30 - 11:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Inderøy videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30Avlyst
  • 12:15 - 13:45Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:35Avlyst
  • 12:30 - 13:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • JUNOMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Skjetlein videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Skjetlein videregående skole110 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Lokale med plass til 110 elever og smittevern intakt. Gymsal? Tre forestillinger for å få færre publikummere per hendelse.

  • 12:30 - 13:15
    Skjetlein videregående skole110 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Lokale med plass til 110 elever og smittevern intakt. Gymsal? Tre forestillinger for å få færre publikummere per hendelse.

  • 14:10 - 14:55
    Skjetlein videregående skole110 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Lokale med plass til 110 elever og smittevern intakt. Gymsal? Tre forestillinger for å få færre publikummere per hendelse.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 2. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 15:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25Avlyst
Onsdag 3. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Høyeggen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JUNOMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Guri Kunna videregående skole, skolested Frøya - Frøya kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Kolvereid skole30 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 13:15
    Kolvereid skole15 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Val barne- og ungdomsskole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Dere får besøk av de samme elevene fra Val som på del 1 -ta godt imot dem!


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45Avlyst
  • 11:00 - 11:45Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Namsos barneskole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 53 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

  • 11:30 - 12:30
    Namsos barneskole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 53 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

Produksjonsinformasjon
  • Rekonstruksjon UtøyaFilm
  • Varighet: film 93 min, ettersnakk 30 – 60 min
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Oppdal kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Vårtun kristne Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Vårtun kristne Oppvekstsenter30 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Almir og PuffeneMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Steinkjer Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Johan Bojer videregående skole skolested Leksvik
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 12:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 13:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 15:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • JUNOMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 3. mars. 2021
  • Guri Kunna videregående skole, skolested Hitra
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Høyeggen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Otterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Otterøy skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 33 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Botngård skole24 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøveren har med egen Mac/PC.

    Finner ingen timeplan, så ta gjerne kontakt med utøver for å avtal hvilke klokkeslett det passer best å starte på.

  • 11:00 - 11:45
    Botngård skole24 deltakere: 8. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Rekonstruksjon UtøyaFilm
  • Varighet: film 93 min, ettersnakk 30 – 60 min
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Støren kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10Avlyst
  • 10:30 - 11:10Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Foldereid Oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Gravvik Oppvekstsenter7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dette er del to av en to-delt turné.

    Gravvik Oppvekstsenter kommer til Foldereid - ta godt imot dem!

Produksjonsinformasjon
  • JUNOMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Strinda videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Strinda videregående skole106 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Gymsal? Må sjekke kapasitet mtp. smittevern. Tre konserter hver dag.

  • 11:00 - 11:45
    Strinda videregående skole106 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Gymsal? Må sjekke kapasitet mtp. smittevern. Tre konserter hver dag.

  • 12:30 - 13:15
    Strinda videregående skole106 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Gymsal? Må sjekke kapasitet mtp. smittevern. Tre konserter hver dag.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 13:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Åfjord videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
  • 12:00 - 12:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Ytterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:30
    Ytterøy skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 4. mars. 2021
  • Sørenget oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Sørenget oppvekstsenter22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rommet må kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Nærøysundet skole30 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dette er del to av en to-delt turné

  • 11:15 - 13:15
    Nærøysundet skole30 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dette er del to av en to-delt turné.



Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Høyeggen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Rekonstruksjon UtøyaFilm
  • Varighet: film 93 min, ettersnakk 30 – 60 min
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Tiller videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 11:15
    Tiller videregående skole90 deltakere: 1mk, 2mk og 3mk og vg1 st

    Auditorium på skolen - fordel elevene på de to forestillingene. NB! Adressen er Blisterhaugveien 9 (skolen er lokalisert to steder)

  • 12:00 - 14:20
    Tiller videregående skole90 deltakere: 1mk, 2mk og 3mk og vg1 st

    Auditorium på skolen - fordel elevene på de to forestillingene


Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JUNOMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Strinda videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Strinda videregående skole106 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Gymsal? Må sjekke kapasitet mtp. smittevern. Tre konserter hver dag.

  • 11:00 - 11:45
    Strinda videregående skole106 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Gymsal? Må sjekke kapasitet mtp. smittevern. Tre konserter hver dag.

  • 12:30 - 13:15
    Strinda videregående skole106 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Spilles på skolen? Gymsal? Må sjekke kapasitet mtp. smittevern. Tre konserter hver dag.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 13:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Vallersund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Lundamo skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:45
    Lundamo skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:40
    Stortangen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 5. mars. 2021
  • Trondheim Katedralskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00Avlyst
Søndag 7. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Søndag 7. mars. 2021
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 7. mars. 2021
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Mandag 8. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Lundamo skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Lundamo skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dette er del to av en to-delt turné.

    Fordel elevene på 1.-4. trinn så jevnt som mulig på de åtte bolkene denne uka.

  • 11:30 - 13:30
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10Avlyst
  • 10:30 - 11:10Avlyst
  • 12:30 - 13:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10Avlyst
  • 10:30 - 11:10Avlyst
  • 12:30 - 13:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:20Avlyst
  • 12:00 - 12:50Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Mandag 8. mars. 2021
  • Rosmælen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Rosmælen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 13:15
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Stoksund skole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøveren har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Evjen skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Evjen skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10Avlyst
  • 10:30 - 11:10Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Tirsdag 9. mars. 2021
  • Opphaug oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:55Avlyst
Onsdag 10. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Gjølme skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Gjølme skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Ekne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 13:15
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Åset skole29 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøveren har med egen Mac/PC.


  • 11:00 - 11:45
    Åset skole29 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
  • 11:00 - 11:35Avlyst
  • 13:00 - 13:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55Avlyst
  • 11:40 - 12:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50Avlyst
  • 11:30 - 12:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Steinkjer videregående skole15 deltakere: OKINT Verdal fengsel

    Forfatterbesøk, men gjerne med en liten skriveoppgave. Varighet 90 minutter: 12.00-13.30.

Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Onsdag 10. mars. 2021
  • Fevåg/Hasselvika skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10Avlyst
Torsdag 11. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Grøtte skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Grøtte skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Skaugdalen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 13:15
    Rørvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35Avlyst
  • 12:00 - 12:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Ytterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55Avlyst
  • 11:40 - 12:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Skjetlein videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:35Avlyst
  • 12:30 - 14:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Torsdag 11. mars. 2021
  • Vanvikan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25Avlyst
Fredag 12. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 11:30Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Grøtte skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Austafjord skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Dette er del to av en to-delt turné

Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Halsan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Sør-Roan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sør-Roan skole9 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøveren har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05Avlyst
  • 10:30 - 11:05Avlyst
  • 12:00 - 12:35Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40Avlyst
  • 12:00 - 12:40Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50Avlyst
  • 11:30 - 12:20Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Skjetlein videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:35Avlyst
  • 12:30 - 14:00Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Vi forsker på ullKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Leka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SilenceFilm
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 12. mars. 2021
  • Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Brandsfjord barne- og ungdomsskole16 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøveren har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 14. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 15. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Elvran skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 09:15
    Elvran skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Barman skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Barman skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Steinkjer videregående skole48 deltakere: diverse

    To grupper à ca. 48 elever denne dagen. NB! Varighet 2,5 timer: 09.00-11.30 (uten lunsjpause).

  • 12:15 - 15:15
    Steinkjer videregående skole48 deltakere: diverse

    To grupper à ca. 48 elever denne dagen. NB! Varighet 2,5 timer: 12.15-14.45 (uten lunsjpause).

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Melhus videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Lø skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 12:00 - 12:35
    Lø skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Fagerhaug International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:20
    Frosta skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:50
    Frosta skole48 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 13:00
    Høyeggen skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Mandag 15. mars. 2021
  • Knarrlagsund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 16. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Fagerhaug International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Vårtun kristne Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Strand oppvekstsenter (Hitra)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Oppdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Folla skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Eneste konsert denne dagen, så annet tidspunkt kan avklares mellom skole og utøvere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Høyeggen skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Høyeggen skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Fagerhaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Tirsdag 16. mars. 2021
  • Fillan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Fillan skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 17. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Halsan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Fagerhaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Bangsund skole17 deltakere: 5. trinn

    Fordel eventuelt 3-4 elever fra 6. trin over hit for å få jevnere elevtall.

    "Helt Grønn" trenger et rom som kan blendes og et areal på ca. 30m2, for eksempel en gymsal eller et stort grupperom/klasserom.

  • 11:45 - 13:45
    Bangsund skole19 deltakere: 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Sistranda barneskole - Amfiet i Frøyahallen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Mausund oppvekstsenter3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sistranda barneskole47 deltakere: 7. trinn

    Tidspunkt og fordeling av skoler avklart med kommunekontakt på Frøya.

    Elevene ved Sistranda barneskole deles i to grupper slik det er foreslått her.

    Mausund kommer til Frøyahallen.

  • 11:00 - 11:40
    Sistranda barneskole60 deltakere: 5. trinn, 6. trinn
    Sørburøy skole3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunkt og fordeling av skoler avklart med kommunekontakt på Frøya.


    Sørburøy kommer til Frøyahallen.

  • 12:00 - 12:40
    Dyrøy oppvekstsenter9 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordskag oppvekstsenter10 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunkt og fordeling av skoler avklart med kommunekontakt på Frøya.

    Elevene fra Dyrøy og Nordskag kommer til Frøyahallen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Ogndal skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Eneste konsert denne dagen, så annet tidspunkt kan avklares mellom skole og utøvere.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Høyeggen skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Høyeggen skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 13:30
    Gauldal videregående skole50 deltakere: VG1 og VG2 YF

    Varighet 10.30 - 13.30, inkl. lunsjpause (NB! ta med mat selv). Elevene blir delt i to formidlingsgrupper på Stiklestad.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Onsdag 17. mars. 2021
  • Forradal Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 18. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • KontrasterVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Ytterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Fosslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Fosslia skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:45
    Fosslia skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Bangsund skole13 deltakere: 6. trinn

    Fordel eventuelt 3-4 elever over på oppleget for 5. trinn for å få et jevnere elevtall.

  • 11:30 - 13:30
    Bangsund skole13 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Levanger videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Torsdag 18. mars. 2021
  • Nabeita oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Frosta skole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Frosta skole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Høyeggen skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 19. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Fredag 19. mars. 2021
  • Fosslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Fosslia skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:45
    Fosslia skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 21. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 22. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • FilterMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 22. mars. 2021
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Øving søndag og mandag

Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Mandag 22. mars. 2021
  • Fosslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Fosslia skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:45
    Fosslia skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Steinkjer videregående skole48 deltakere: diverse

    To grupper à ca. 48 elever denne dagen. NB! Varighet 2,5 timer: 09.00-11.30 (uten lunsjpause).

  • 12:15 - 15:15
    Steinkjer videregående skole48 deltakere: diverse

    To grupper à ca. 48 elever denne dagen. NB! Varighet 2,5 timer: 12.15-14.45 (uten lunsjpause).

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Mandag 22. mars. 2021
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Åsly skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:30 - 11:10
    Åsly skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Åsly skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Statland skole4 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Utvorda skole3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elever fra Utvorda kommer til Statland

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 22. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Halsen skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:45
    Halsen skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilterMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Fillan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Fillan skole52 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:00 - 10:40
    Fillan skole52 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Fillan skole52 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Rørvik skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Trondheim voksenopplæringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Tirsdag 23. mars. 2021
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Stadsbygd skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Stadsbygd skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:45
    Grong videregående skole70 deltakere: naturbruk og sportsfiske + påbygg og vg 1 studspes og idrett

    70 = fullt auditorium. Må a Bildentakeligvis ned pga. smittevern.

    Antall OK ifølge skolen ved Trine Grande

  • 12:10 - 13:40
    Grong videregående skole70 deltakere: naturbruk og sportsfiske + påbygg og vg 1 studspes og idrett

    70 = fullt auditorium. Må a Bildentakeligvis ned pga. smittevern.

    Antall OK ifølge skolen ved Trine Grande

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Halsen skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:45
    Halsen skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Vestbyen skole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Rom: Må kunne romme 50 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film. Fordel 6. trinn mellom de to forestillingene denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Jøa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Jøa barne- og ungdomsskole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rommet må kunne blendes og ha visningsutstyr for film

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Rørvik skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Mære landbruksskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Høknes barneskole52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper, fordelt på en konsert tirsdag og to konserter onsdag.


  • 10:30 - 11:10
    Høknes barneskole52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper, fordelt på en konsert tirsdag og to konserter onsdag.


  • 12:30 - 13:10
    Høknes barneskole52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper, fordelt på en konsert tirsdag og to konserter onsdag.


Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilterMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Frøya ungdomsskole - Amfiet i Frøyahallen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Frøya ungdomsskole51 deltakere: 8. trinn
    Mausund oppvekstsenter6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tidspunkt og fordeling av skoler må avklares med kommunekontakt på Frøya.

    Mausund kommer til Frøyahallen

  • 11:00 - 11:40
    Frøya ungdomsskole36 deltakere: 9. trinn
    Sørburøy skole1 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tidspunkt og frordeling av skoler må avklares med kommunekontakt på Frøya.

    Sørburøy kommer til Frøyahallen.

  • 12:10 - 12:50
    Frøya ungdomsskole44 deltakere: 10. trinn

    Tidspunkt og frordeling av skoler må avklares med kommunekontakt på Frøya.

Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Onsdag 24. mars. 2021
  • Sodin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:45
    Sodin skole58 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ven skole3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene ved Sodin deles i to grupper

    Håper elevene fra Ven kan komme til Sodin

  • 11:45 - 12:25
    Sodin skole58 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene ved Sodin deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Otterøy skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 25. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:45
    Halsen skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:45
    Halsen skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FilterMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Halsa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Svanem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Svanem skole17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Namsos barneskole52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 10:00 - 10:40
    Namsos barneskole52 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Rørvik skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Rørvik skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Heimdal videregående skole60 deltakere: VG 2 ST

    Varighet 10.00 - 13.00, inkl. lunsjpause (NB! ta med mat selv). Elevene blir delt i to formidlingsgrupper på Stiklestad.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Vestbyen skole46 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 50 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film. Fordel 6. trinn mellom de to forestillingene denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • FilterMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Sodin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:55 - 13:35
    Sodin skole48 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper. En gruppe torsdag og to grupper fredag.

Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Torsdag 25. mars. 2021
  • Vinjeøra skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. mars. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FilterMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Sodin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 08:55
    Sodin skole48 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper. En gruppe torsdag og to grupper fredag.

  • 09:15 - 09:55
    Sodin skole48 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper. En gruppe torsdag og to grupper fredag.

Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Haraldreina skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Luison og CubaMusikk
  • Varighet: 35-40
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Halsa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 26. mars. 2021
  • Sørenget oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 7. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 8. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 8. april. 2021
  • Røros videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 9. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 11. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 12. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Frosta skole18 deltakere: 5. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 12. april. 2021
  • Steinkjer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Steinkjer ungdomsskole57 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. Veldig fint om riggen kan stå til dagen torsdag, da et er forestillinger helt til da. Om dette ikke går må forestillingene de andre dagene starte senere. Ta gjerne kontakt med utøver for å avtale hvordan dere gjør det.

    Fordel elevene slik at antallet blir jevnt på de åtte forestillingene!

    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!



  • 12:00 - 12:45
    Steinkjer ungdomsskole57 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Mandag 12. april. 2021
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:30
    Høknes barneskole61 deltakere: 5. trinn

    Rom: Må kunne romme 61 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

Tirsdag 13. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Frosta skole18 deltakere: 5. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Trones skole6 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kan ev. ta med 3. og 4. trinn.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Høknes barneskole48 deltakere: 6. trinn

    Rom: Må kunne romme 48 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

  • 10:30 - 11:30
    Høknes barneskole49 deltakere: 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 49 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Val videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Thora Storm videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Steinkjer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 13. april. 2021
  • Ytre Namdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 14. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Frosta skole20 deltakere: 6. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Onsdag 14. april. 2021
  • Hunn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hunn skole28 deltakere: 5. trinn

    Rom: Må kunne romme 28 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

  • 11:30 - 12:30
    Hunn skole46 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 46 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 14. april. 2021
  • Thora Storm videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 14. april. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 14. april. 2021
  • Steinkjer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Barman skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 15. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Frosta skole20 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Sørli skole13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kan ev. ta med småtrinnet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ArvenFilm, Kulturarv
  • Varighet: 60
  • Torsdag 15. april. 2021
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Overhalla barne- og ungdomsskole62 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Rom: Må kunne romme 62 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film.

  • 11:30 - 12:30
    Overhalla barne- og ungdomsskole32 deltakere: 7. trinn
    Overhalla Montessoriskole14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rom: Må kunne romme 46 elever, kunne blendes og ha visningsutstyr for film. Det kommer 14 elever fra 5.-7. trinn på Overhalla Montessorieskole på denne forestillingen. Ta godt imot dem :)


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 15. april. 2021
  • Thora Storm videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 15. april. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 15. april. 2021
  • Steinkjer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Åset skole42 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Åset skole42 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Ekne skole15 deltakere: 6. trinn, 7. trinn
Fredag 16. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 13:00
    Frosta skole16 deltakere: 7. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 16. april. 2021
  • Strinda videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 16. april. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 16. april. 2021
  • Steinkjer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Steinkjer Montessoriskole31 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. Ta kontakt per mail til maribak@trondelagfylke.no om dere ikke har lokaliteter, så finner vi ut av det.

    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Stoksund skole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Søndag 18. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 19. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Mandag 19. april. 2021
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Mandag 19. april. 2021
  • Hegra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 19. april. 2021
  • Gauldal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 19. april. 2021
  • Egge ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:30
    Egge ungdomsskole52 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. Veldig fint om riggen kan stå ut dagen torsdag, da et er forestillinger helt til da. Om dette ikke går må forestillingene de andre dagene starte senere. Ta gjerne kontakt med utøver for å avtale hvordan dere gjør det.

    Fordel elevene slik at antallet blir jevnt på de syv forestillingene!

    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 19. april. 2021
  • Malm skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Folla skole10 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Malm skole55 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. 

    Dere får besøk av elever Folla skole - ta godt imot dem!

    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 20. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 20. april. 2021
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 20. april. 2021
  • Hegra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 20. april. 2021
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 20. april. 2021
  • Kvislabakken skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 20. april. 2021
  • Egge ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 21. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Onsdag 21. april. 2021
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Onsdag 21. april. 2021
  • Kvislabakken skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 21. april. 2021
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 21. april. 2021
  • Egge ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 22. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Torsdag 22. april. 2021
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Torsdag 22. april. 2021
  • Lånke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:30
    Lånke skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:30
    Lånke skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roads less travelledKunstarter i samspill
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 22. april. 2021
  • Bybroen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 22. april. 2021
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 22. april. 2021
  • Egge ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 23. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Fredag 23. april. 2021
  • Vanvikan skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Fredag 23. april. 2021
  • Lånke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:30
    Lånke skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 11:30
    Lånke skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 23. april. 2021
  • Tiller videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 25. april. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 26. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Mandag 26. april. 2021
  • Vallersund oppvekstsenter - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Mandag 26. april. 2021
  • Fagerenget Montessoriskole - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Mandag 26. april. 2021
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 26. april. 2021
  • Vuku oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Meråker skole20 deltakere: 5. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 26. april. 2021
  • Levanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 26. april. 2021
  • Garnes oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Charlottenlund videregående skole130 deltakere: Frisør, VG2 + MD VG1 og VG3+ MK VG2 og VG3 + SS VG1, Vg2, blomster interiør + Design og tekstilhåndverk VG1

    Antall avhengig av at elever fra samme kohort kan sitte uten mellomrom, og at 62 elever ser forestillingen onsdag 28/4.
    Kapasitet med ett ledig sete mellom hver elev: 94 stk.

  • 12:00 - 13:00
    Charlottenlund videregående skole130 deltakere: Frisør, VG2 + MD VG1 og VG3+ MK VG2 og VG3 + SS VG1, Vg2, blomster interiør + Design og tekstilhåndverk VG1

    Antall avhengig av at elever fra samme kohort kan sitte uten mellomrom, og at 62 elever ser forestillingen onsdag 28/4.
    Kapasitet med ett ledig sete mellom hver elev: 94 stk.

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 26. april. 2021
  • Inderøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Inderøy ungdomsskole63 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. Veldig fint om riggen kan stå til dagen etter, da et er to forestillinger da også.

    Fordel elevene slik at antallet blir jevnt på de fire forestillingene!

    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!

  • 12:15 - 13:00
    Inderøy ungdomsskole63 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 26. april. 2021
  • Verdalsøra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 27. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 27. april. 2021
  • Botngård skole - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Tirsdag 27. april. 2021
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 27. april. 2021
  • Verdalsøra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Meråker skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 27. april. 2021
  • Levanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Levanger ungdomsskole48 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fordel elevene i 8.-10.  jevnt på de 10 forestillingene denne uka!

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

  • 11:35 - 13:05
    Levanger ungdomsskole48 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 27. april. 2021
  • Inderøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 28. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Onsdag 28. april. 2021
  • Botngård skole - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Meråker skole17 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Fillan skole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Fillan skole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Fillan skole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 28. april. 2021
  • Levanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Leksdal skole25 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 28. april. 2021
  • Vuku oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Vuku oppvekstsenter46 deltakere: 8. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. Veldig fint om riggen kan stå til dagen etter, da et er en forestilling da også. Om den ikke kan det må forestillingen torsdag starte seinere (tidligst kl 10:30)

    Fordel elevene slik at antallet blir jevnt på de fire forestillingene!

    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!

  • 12:00 - 12:45
    Vuku oppvekstsenter55 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Torsdag 29. april. 2021
  • Botngård skole - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:25 - 09:10
    Malm skole52 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:30
    Mosvik skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Meråker skole17 deltakere: 7. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 29. april. 2021
  • Levanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 29. april. 2021
  • Vuku oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Folla skole9 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Sodin skole50 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Utøy skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 30. april. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Fredag 30. april. 2021
  • Botngård skole - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 30. april. 2021
  • Levanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:20 - 10:05
    Sodin skole50 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:10 - 11:55
    Sodin skole50 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Røra skole40 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 3. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 3. mai. 2021
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Egge ungdomsskole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Mulig uke 18 blir flyttet til en annen uke. Avklares fortløpende.

  • 11:00 - 11:45
    Egge ungdomsskole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Mulig uke 18 blir flyttet til en annen uke. Avklares fortløpende.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Selbustrand skole15 deltakere: 5. trinn, 6. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen! Fordel elevene mellom mandag og tirsdag så det blir ca likt deltakerantall begge dagene.

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 3. mai. 2021
  • Verdalsøra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Verdalsøra ungdomsskole61 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Denne produksjonen må være i gymsal e.l. - den har nokså stor rigg. Rommet må være minimum 3,2 m høyt. Veldig fint om riggen kan stå til dagen torsdag, da det er forestillinger helt til da. Om dette ikke går må forestillingene de andre dagene starte senere. Ta gjerne kontakt med utøver for å avtale hvordan dere gjør det.

    Fordel elevene slik at antallet blir jevnt på de syv forestillingene!


    KJØRES DIGITALT MED LIVE-STRØMMET SAMTALE MED UTØVER!

  • 12:05 - 12:50
    Verdalsøra ungdomsskole61 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 4. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Opphaug oppvekstsenter - Ørland kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Lånke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:30
    Lånke skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Frol barneskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Egge ungdomsskole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Mulig uke 18 blir flyttet til en annen uke. Avklares fortløpende.

  • 11:00 - 11:45
    Egge ungdomsskole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Mulig uke 18 blir flyttet til en annen uke. Avklares fortløpende.

Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Otterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Otterøy skole32 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flyttet fra høst 20 til vår 21.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Selbustrand skole12 deltakere: 6. trinn, 7. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen! Fordel elevene mellom mandag og tirsdag så det blir ca likt deltakerantall begge dagene.

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Verdalsøra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Skatval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:15
    Skatval skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 4. mai. 2021
  • Jøa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 5. mai. 2021
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Onsdag 5. mai. 2021
  • Opphaug oppvekstsenter - Ørland kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Onsdag 5. mai. 2021
  • Skatval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:30
    Skatval skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 12:15
    Skatval skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 13:30
    Tydal barne- og ungdomsskole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Her trengs det litt god plass for elevene - ta kontakt med Ida Eldøen for å høre hva slags rom hun trenger (mobil 995 05 174). Fortell henne samtidig når skoledagen starter og slutter hos dere denne dagen!

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 5. mai. 2021
  • Verdalsøra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Torsdag 6. mai. 2021
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Torsdag 6. mai. 2021
  • Skatval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:30
    Skatval skole29 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm, Scenekunst
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 6. mai. 2021
  • Verdalsøra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Torsdag 6. mai. 2021
  • Skjelstadmark skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Fredag 7. mai. 2021
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 1 time og 15 minutter.
  • Fredag 7. mai. 2021
  • Skjelstadmark skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. mai. 2021
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Mandag 10. mai. 2021
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Tirsdag 11. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. mai. 2021
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 11. mai. 2021
  • Høknes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Høknes ungdomsskole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flyttet fra høst 20 til vår 21.

  • 11:30
    Høknes ungdomsskole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flyttet fra høst 20 til vår 21.

Onsdag 12. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. mai. 2021
  • Høknes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Høknes ungdomsskole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flyttet fra høst 20 til vår 21.

Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Onsdag 12. mai. 2021
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Tirsdag 18. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 18. mai. 2021
  • Skaugdalen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 18. mai. 2021
  • Fevåg/Hasselvika skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Onsdag 19. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Onsdag 19. mai. 2021
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Torsdag 20. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Torsdag 20. mai. 2021
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Fredag 21. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Fredag 21. mai. 2021
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Tirsdag 25. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 25. mai. 2021
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Onsdag 26. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Onsdag 26. mai. 2021
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Torsdag 27. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Torsdag 27. mai. 2021
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
  • kl ?Avlyst
Fredag 28. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Fredag 28. mai. 2021
  • Sør-Roan skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Produksjonsinformasjon
  • FroskeboblerKunstarter i samspill
  • Varighet: 45
  • Fredag 28. mai. 2021
  • Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?Avlyst
Mandag 31. mai. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 1. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vanvikan skole51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 2. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsly skole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Namsos barneskole17 deltakere: 3. trinn
  • 10:30 - 12:00
    Namsos barneskole17 deltakere: 3. trinn
  • 12:15 - 13:45
    Namsos barneskole15 deltakere: 2. trinn

    Elevene slutter kl. 11.00 torsdager så klassen er flytta til onsdag. Anita tar 3 klasser onsdag og en torsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 3. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsly skole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Åsly skole46 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 4. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Mælan skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Søndag 6. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 7. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. juni. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter